HT: 1 : 0
HT: 1 : 0

@

Match Details

FC Vrchlabí B vs. 1. FK Nová Paka 2:0 (1:0). Branky: 25. Tauchman Martin, 72. Tauchman Martin.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Zarebski Ondra (46. Mlejnek Stanislav), Zajíc Jan(C), Cink Jonáš, Štefan David, Zajíc Antonín (76. Votoček Martin), Bürger David, (82. Šíd Ondřej), Hawel Marek (46. Šimůnek Jan), Tauchman Martin, Slavík Michal, Fink Jan (68. Pokorný Vladimír).

Souboj, který neměl favorita, zvládlo lépe domácí mužstvo. Poločasové jednobrankové vedení s přehledem uhájilo a soupeře vrchlabští do vážnější šance nepustili. Vítězství a další tři body byly určitě zasloužené.

FK Nová Paka: Domácí vyhráli zcela zaslouženě, my dnes nepředvedli vůbec nic. Proto dnes jedeme domů s prázdnou. Mrzí mě přístup k zápasu, za 90. minut jsme téměř nevystřelili na branku domácích. Věřím, že k poslednímu zápasu nastoupí mužstvo jinak namotivované než tomu bylo k tomuto utkání.

Zápasy kola: FK Kopidlno – TJ Jiskra Kocbeře 2:2 (1:1) Pen: 9:8, FC Spartak Kobylice – TJ Sokol Železnice 1:1 (0:0) Pen: 5:4, FK Dolní Kalná – SK Sparta Úpice 1:3 (1:2), TJ Dvůr Králové nad Labem B – TJ SOKOL Stará Paka 4:4 (2:3) Pen: 5:3, TJ Slavoj Skřivany – TJ Baník Žacléř 5:1 (2:0), SK Miletín – SK Jičín B 1:3 (1:0),TJ Slavoj Skřivany – TJ Baník Žacléř 5:1 (2:0), SK Miletín – SK Jičín B 1:3 (1:0).