@

FC Vrchlabí A vs. SK Třebechovice pod Orebem 2:1 (0:0).

Branky: 83. Mlejnek Stanislav 91. Frýba Jakub – 82. Dědeček Dominik

Sestava FC Vrchlabí: Kerekanič Jan, Dejmek Radek, Štefan David, Rada Matyáš, Hawel Lukáš (C), Frýba Jakub, Harvey Dylan, Jakub Grohman, Matyáš (46. Žďárský Petr), Rodr Patrik, Hanuš Marek, Kaprál Adam, (19. Mlejnek Stanislav).

Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého, hráli jsme proti dobře bránícímu, organizovanému týmu se skvělým brankařem. Tudíž jsme své šance nedokázali proměnit a jak to bývá, soupeř z ojedinělé akce ke konci zápasu nádhernou brankou udeřil a prohrávali jsme 1:0, nicméně jsme nepovolili a dokázali výsledek dvěma rovněž krásnými brankami otočit …!!!! Velmi děkujeme za podporu našich skvělých fanoušků ..!!!!

SK: Soupeř velmi hrozil ze standardních situací a dlouhých míčů za obranu. vše jsme zvládli ubránit přes 80 minut a k tomu s dostali do vedení. Posledních 10 minut je však pro nás s Vrchlabím noční můra a opět jsme to hrubě nezvládli. Přesto chci hráčům dnes poděkovat za výkon, na kterém můžeme do dalších zápasů stavět.