@

FC Vrchlabí B vs. 1. FK Nová Paka 2:0 (0:0).

Branky: 82. Zeman Miroslav 89. Suchomel Adam

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Frič Vojtěch (39. Zahradník Jan), Suchomel Adam (92. Mišutka František), Bürger David (46. Srnský Jakub), Davídek Oliver, Zeman Miroslav, Schütz Michael, Hloušek Milan, Kraus Pavel (C), Žďárský Petr, Kršík Dominik (90. Putrovec Ondřej).

První poločas byl vyrovnaný a remízový stav zasloužený. Ve druhé polovině byl náš soupeř lepší, ale doplatil na svoji střeleckou nemohoucnost, kterou jsme v závěru zápasu potrestali a tím získat důležité tři body. Chválíme diváckou kulisu i výkon rozhodčích.

🅱️ | Béčko v derby vítězně 🤩. Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, to však v 82 minutě odmítl Zeman gólem na 1:0. Vítězství pečetil Adam Suchomel v 89 minutě na konečných 2:0. ✅ Toto vítězství je pro nás hodně důležité.
Hráčem zápasu je jednoznačně Ondra Šíd, který to zamknul a udržel čisté konto. Obě branky potom připravil skvěle Majkl Schütz