Výsledky 12. a 13. 10.

AGRO CS 1. A třída mužů

FC Vrchlabí A vs. TJ Velichovky 2:0 (1:0).

Branky: 40. Dejmek Radek, 86. Žďárský Petr

Sestava FC: Kerekanič Jan, Dejmek Radek, Štefan David, Hawel Lukáš (C), Hawel Marek (79. Kaprál Adam), Mlejnek Stanislav (46. Frýba Jakub), Rada Matyáš (88. Grohman Matyáš), Čáp Filip (46. Žďárský Petr), Matěják Ondřej, Rodr Patrik (88. Kováč Jakub), Hanuš Marek. Lukeš Jakub, Dědek Jan. Zápas probíhal za naší stálé převahy, ale šancí jsme si vytvářeli minimum. Do vedení jsme šli až v závěru poločasu a druhou branku, která byla tříbodovou pojistkou, až v samotném závěru. Naše vítězství bylo zasloužené, ale výkon, za nefotbalového počasí, nebyl stoprocentní.

TJ Velichovky: Za nevlídného počasí se hrál dnes ve Vrchlabí na těžkém terénu fotbal nevalné úrovně. Domácí byli v prvním poločase nebezpečnějším týmem, nás však hodně mrzí laciný a sporný první gól „do šatny“. Ve druhém poločase jsme se směrem dopředu určitě zlepšili, měli jsme i 3 velmi slibné šance, ale branku jsme bohužel vstřelit nedokázali. Při závěrečné a nervózní koncovce zápasu pak domácí při naší hře ,,vabank“ přidali definitivní pojistku na výsledek.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

MB SK Sparta Úpice vs. FC Vrchlabí B 5:1 (1:0).

Branky: 19. Růžička Pavel 73. Chráska Ondřej 76. Chráska Ondřej 77. Hanzlík Milan 89. Růžička Pavel – 58. Davídek Oliver.

Sestava: Šíd Ondřej, Dědek Jan, Kaprál Adam, Frýba Jakub (78. Suchomel Adam), Bürger David (4. Zahradník Jan), Grohman Matyáš, Schütz Michael (84. Kršík Dominik), Kováč Jakub (46. Davídek Oliver), Hloušek Milan, Kraus Pavel (C), Zeman Miroslav (78. Marek Matyáš).

Domácí byli v první polovině aktivnější a zaslouženě šli do vedení, které mohlo být i větší. Ve druhé polovině zápasu jsme dokázali vyrovnat a po té jít i do vedení, ale šance nebyla proměněna. Rozhodla pětiminutovka hrůzy, když domácí zatížili naše konto třemi brankami, a tak si vytvořili rozhodující náskok.

PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19

FC Vrchlabí vs. FC Nový Hradec Králové 0:2 (0:1)

ČD a VD KHK KP mladšího dorostu U 17 – skupina A

Spartak Police nad Metují I. vs. FC Vrchlabí 4:3 (3:2). Branky: 4. Kolesár Matyáš 37. Macháček Adam 40. Križan Šimon 69. Macháček Adam – 17. Hauser Lukáš 42. Exnar Jiří 46. Hauser Lukáš

12 TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná 7 0 1 6 7:43 1

DAHASL KP starších žáků U 15 – skupina A 1.FK NoPaka/TJ Sokol StPaka vs. FC Vrchlabí 2:15 (0:8). Branky: 75. Vlastní 76. Vít Jan – 9. Marynka Lukáš 18. Havlíček Matyáš 23. Marynka Lukáš 26. Polák Matěj 33. Polák Matěj 35. Polák Matěj 39. Marynka Lukáš 40. Líbal Lukáš 45. Hamáček Šimon 49. Marynka Lukáš 51. Hamáček Šimon 54. Marynka Lukáš 55. Hamáček Šimon 60. Marynka Lukáš 70. Líbal Lukáš

MP 12.10 10:00 SK Sparta Úpice FC Vrchlabí 37 : 1 Červený Kostelec
MP 12.10.11:00 SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně FC Vrchlabí 41 : 8 Červený Kostelec
12.10. 11:00 FC Vrchlabí SK Jičín 5 : 1 Vrchlabí
MB 12.10. 16:00 SK Sparta Úpice FC Vrchlabí B 5 : 1 Úpice
SP 13.10. 09:00 FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka 20 : 5 Vrchlabí
MD 13.10. 10:30 Spartak Police nad Metují I. FC Vrchlabí 4 : 3 Police nad Metují
SP 13.10. 11:00 FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří MFK Trutnov I. 6 : 6 Vrchlabí
13.10.12:30 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka FC Vrchlabí 2 : 15 Stará Paka
SD 13.10. 13:30 FC Vrchlabí FC Nový Hradec Králové 0 : 2 Vrchlabí
MA 13.10. 16:00 FC Vrchlabí A TJ Velichovky 2 : 0 Vrchlabí
MP 19.10. 09:00 FC Vrchlabí TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná — : — Vrchlabí, UMT
MA 19.10. 10:30 MFK Trutnov B FC Vrchlabí A — : — Horní Staré Město
MP 19.10. 11:00 FC Vrchlabí SK Sparta Úpice — : — Vrchlabí, UMT
SD 19.10. 13:00 TJ SLAVOJ Předměřice nad Labem FC Vrchlabí — : — Předměřice nad Labem
MB 19.10. 15:30 FC Vrchlabí B SK Sobotka — : — Rudník
20.10. 09:00 Sokol Vítězná/TJ Jiskra Kocbeře FC Vrchlabí — : — Vítězná
20.10. 10:00 FC Vrchlabí TJ Jiskra Hořice — : — Vrchlabí, UMT
SP 20.10. 10:00 SK Lázně Bělohrad FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří — : — Nová Paka, UMT
20.10. 10:00 FC Vrchlabí 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka — : — Vítězná
SP 20.10. 11:00 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří — : — Nová Paka, UMT
MD 20.10. 12:30 FC Vrchlabí 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka — : — Vrchlabí, UMT