HT: 0 : 1
HT: 0 : 1

@

Match Details

SK Miletín – FC Vrchlabí B 1:3 (0:1). Střelci: 84. Machačka Ondřej – 44. Pokorný Vladimír, 51. Wojcik Dan, 90. Wojcik Dan. . Sestava: Tuž David – Blažej Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Matěják Ondřej (62.Slavík Michal), Jech Kryštof, Bürger David, Pokorný Vladimír, Tauchman Martin (46. Wojcik Dan), Peterka Filip (46. Šafář Petr), Blažek Pavel (75. Kršík Dominik). Komentář: Vrchlabí své body získalo zaslouženě. V druhé polovině zápasu, když šli domácí do desíti a vrchlabští zvýšili na 2:0 se zdálo, že o vítězi utkání není pochyb, ale v posledních desíti minutách začali domácí ohrožovat hostující branku. Bylo to zejména při standardních situacích. Po snížení na jednobrankový rozdíl mohli domácí ještě skórovat po rohovém kopu. Na konečný 3:1 pro Vrchlabí pečetili hosté z následného protiútoku.

Kraus vedoucí mužstva (domácí):Odehráli jsme zápas na který je potřeba rychle zapomenout. V samotném utkání nám sice nepřálo štěstí /dvě nastřelené tyče/, ale tomu se musí jít naproti. Začít hrát až 15. minut před koncem, kdy jsme i v deseti hráčích dostali soupeře pod tlak je na dobrý výsledek málo.