0
HT: 0 : 0
HT: 0 : 0

@

FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš 2:0 (0:0). Branky: 54. Fišar Tomáš 75. Kout Zdeněk, Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš Zdržálek, Dominik (86. Janalík František), Kout Zdeněk (C), Tauchman Zdeněk (80. Hladík Patrik), Fišar Tomáš (90. Hawel Marek), Kraus Pavel, Žďárský Petr (29. Blažej Jan), Navrátil Tomáš.

Roman Fictum FC Vrchlabí: V dnešním zápase nás podržel gólman, jelikož jsme hráli od 11. minuty v deseti. První poločas jsme přežili i se štěstím. Do druhé půle nastoupili hráči s odhodláním uhrát alespoň remízu, ale zvýšeným tlakem donutili soupeře k chybám, které se nám podařilo využít a zápas dotáhnout do vítězného konce. Za předvedený výkon, hlavně v druhém poločase, zaslouží kluci pochvalu.

Ohlas z Třebše: Po Chlumci druhý venkovní zápas s obdobným průběhem. Prvních 30 minut dominujeme, ale svoje šance nedáváme. Poté naše údernost opadá, začínáme hrát stereotypně, zbrkle bez nápadu. Ve druhém poločase pak přichází po nedůrazu trest. My naopak další šance neproměňujeme. Houževnatý soupeř, možná právě proto, že v deseti zvládá utkání s větším přehledem a po naši další chybě opět trestá. Stane se , ale hlavy vzhůru – jede se dál.

Zápasy kola: SK Dobruška – SK Jičín A 1:2, FK Kostelec n. O. – FC Slavia HK A 1:0, FK Kratonohy – FC Olympia HK – RMSK Cidlina 4:1, FC Spartak Rychnov n. Kn. – FK Černilov 2:1, FK Chlumec n. C. B – TJ Jiskra Hořice 1:1 (PK2:4), Spartak Police n. Met. – SK Libčany 3:3 (PK4:5), TJ Červený Kostelec – FK Vysoká n.L. 1:3.

Příští kolo: Sobota, 05.10.2019  16:00 SK Libčany – FC Vrchlabí AFC Slavia HK A – FK Kratonohy – FC Olympia HK, SK Jičín A – FC Spartak Rychnov n. Kn., FK Vysoká n.L. – FK Kostelec n. O., RMSK Cidlina – SK Dobruška, TJ Sokol Třebeš A – TJ Červený Kostelec, TJ Jiskra Hořice – Spartak Police n. Met., FK Černilov – FK Chlumec n. C. B