HT: 6 : 3
HT: 6 : 3

@

FC Vrchlabí A vs. FC Nový Hradec Králové 7:3 (6:3)

Branky: 4. Dejmek Radek 9. Hawel Marek 13. Dejmek Radek 24. Hawel Marek 29. Dejmek Radek (Pokutový kop) 31. Štefan David 84. Hawel Marek – 17. Vlastní 27. Andrýs Benjamín 42. Andrýs Benjamín

Sestava FC Vrchlabí: Kerekanič Jan, Dejmek Radek, Štefan David, Rada Matyáš (78.Grohman Matyáš), Hawel Lukáš (C), Hawel Marek, Harvey Dylan Jakub (60. Čáp Filip), Kováč Jakub (46. Mlejnek Stanislav), Matěják Ondřej, Rodr Patrik, Hanuš Marek (85. Kraus Tomáš). Lukeš Jakub, Kaprál Adam, Mlejnek Stanislav, Grohman Matyáš, Čáp Filip, Kraus Tomáš.

FC Vrchlabí: Celkem bláznivý zápas, 13. min 3:0, poločas 6:3. Pochvala pro celý tým, za zmínku stojí 4 góly R. Dejmka. a 3 M. Hawla. FC Nový HK: Absolutně jsme nezvládli začátek utkání, kdy byl v 9. minutě stav 2:0. Navíc většina gólů v naší síti padla po standardních situacích. Druhý poločas jsme zvládli výrazně lépe, je ale nutné se po všech stránkách zlepšit.